Operátor skladování - Mohelnice

Detail pracovního místa

Místo výkonu práce: Mohelnice

Typ pracovního poměru: HPP

Náplň práce:

  • Obsluha manipulační techniky a technologických zařízení
    (Regálová zakladač, elektrický vozík, ručně vedený)
  • Evidence skladovaného zboží pomocí čtečky
  • Spolupráce při provádění skladových inventur

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Pojištění odpovědnosti za škodu
  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení, dle praxe a zkušeností
  • Práce s novými a moderními stroji v novém logistickém centru
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • Výhodnější čerpání pohonných hmot
  • Zvýhodněný tarif pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • Relax volno až 5 dnů, dle počtu odpracované doby
  • Firemní akce
  • Slavíme pracovní a životní jubilea

Základní informace o nabízené pozici:

třísměnný provoz (volné víkendy a svátky)

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

 jitka.vanickova@csadlogistik.cz;

+420 733 695 119

Ostatní

Pozice

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

Lokace
Olomouc, HPP
Pozice

Obchodní manažer/vedoucí manažer pobočky

Lokace
Benešov, HPP
Pozice

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Lokace

pojďme začít spolupráci

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.